logistyka

logistyka

Jest gdzieś teraz od ręki praca dla dobrego, profesjonalnego przewoźnika? Może u kogoś solidnego pracujecie i możecie się podzielić kontaktem?

Jasio234

Posty: 1

 
Jako przewoźnik to masz jednak większą elastyczność przy wybieraniu miejsca pracy. Jak firma ma szkolenia i różne dodatkowe motywy to tym bardziej warto tam iść dla poprawienia efektywności.

labuh

Posty: 15

 
Tak się właśnie pracuje dla korpo zagranicznych, szacunek dla człowieka od samego początku, ale całe szczęście i do Polski taka filozofia wchodzi.

RasiakNorris

Posty: 23

 
Można się z nimi, a chyba o nich https://regesta.pl/Kontakt Ci chodzi, prawda? Bardzo mało pustych kilometrów. W porównaniu do niektórych marek to przepaść jakościowa. Szybko się do nich załapałem, jeszcze nie mieli chyba tak rozbudowanej rekrutacji, jak teraz. Jeżeli ogarniasz trasy międzynarodowe, krajowe to na luzie. Dobry kontakt.

Lupusx

Posty: 4

 
Dała mi ta odpowiedź sporo do myślenia. Właśnie całe życie optymalizuję działalność, gdzieś tam śmigam, ale to niestałe jakieś relacje zawsze. Umowa o pracę to by była spoko zmiana.

labuh

Posty: 3

 
Tak, Regesta dobra firma, płacą w terminie przede wszystkim, więc to dla mnie najważniejsze. Praktycznie wszystko zniosę, nawet cięższe trasy, ale jak ktoś nie płaci terminowo za wysiłek to u mnie koniec. U nich na spokojnie, więc nawet z tego powodu spokojnie polecam.

Czarek

Posty: 11

 
Niby miał się łańcuch dostaw załamać, ale ja widzę, że jest znacznie więcej zamówień niż było.

TomekK

Posty: 4

 
Dobrze poczytać, że się powodzi, natomiast wolałbym zacząć od jakichś lżejszych zamówień, a nie od razu w długą trasę, czy tak da się zrobić?

werwer

Posty: 3