paznokcie hybrydowe kraków, gdzie iść ?

paznokcie hybrydowe kraków, gdzie iść ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Fiflek

Posty: 2

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

radek

Posty: 5

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

eQub

Posty: 21

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie faktycznie profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

TomekK

Posty: 4

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

sztandar

Posty: 24

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

basu

Posty: 29

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, gdyż chodzę tam od roku systematycznie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Mnert67

Posty: 4

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, albowiem raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, iż zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby odszukać jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, albowiem miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

Klarka45

Posty: 8

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Adam 105

Posty: 21

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, natomiast jeśli chodzi o jakieś faktycznie ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, gdyż nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, natomiast oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

Mr Boks

Posty: 10