Strona główna > Ogród > Architektura > FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

Jaką fototapetę kupić do domu? Chodzi mi o materiał, z tego co się orientuję to większość osób poleca te flizelinowe. Gdzie mają duży wybór grafik?

Black_Riot

Posty: 7

 
Z tego co wiem to fototapetę klei się bardzo podobnie do zwykłej tapety. Zawsze powinna być dołączona jakas instrukcja producenta co do szczegółów technicznych.

Saradoonin

Posty: 11

 
Z tego co ja wiem to najlepsze są fototapety z flizeliny. Można chyba jeszcze kupić papierowe, ale to jednak jest materiał dość kruchy który łatwo może się ścierać.

wigry00

Posty: 6

 
Nie wiem czy to się też nazywa fototapeta ale można kupić obrazki do przyklejenia na drzwi czy meble. To są takie bardziej naklejki chyba. Fajna sprawa, można za nieduże pieniądze estetycznie ozdobić starsze i podniszczone elementy wyposażenia.

Nowa

Posty: 11

 
Podpowiem markę fototap.pl. Dobrze prowadzony sklep, mają fajnie zrobione opisy fototapet, dobrze zrobione zdjęcia, z powiększeniem, wszystko widać bardzo dokładnie. Nie ma potem rozczarowania że co innego się widziało w sklepie, a potem fototapeta wygląda na ścianie zupelnie inaczej.

Jarciow3

Posty: 26

 
Do firm biur hoteli i tego typu miejsc to fototapeta jest idealną opcją. Sam mam w pensjonacie w każdym pokoju inną grafikę na ścianie. Goście zawsze mi dobre opinie wystawiają właśnie za stan pokoi.

Asia

Posty: 20

 
Nie taki diabeł straszny jak się umaluje, jeśli chodzi o instalację fototapety do sćiany to moim zdaniem każdy sobie poradzić przy odrobinie wysiłku i dobrych chęci.

Gucio

Posty: 5