usługi ogrodnicze łódź, poszukuję !

usługi ogrodnicze łódź, poszukuję !

Witam. Mam pytanie o usługi ogrodnicze w Łodzi. Znacie jakieś godne polecenia? Chodzi mi o kompleksowe prace wraz z budową.

Wacław

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej że mnie nie ma sporo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

labuh

Posty: 9

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

Julian

Posty: 7

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Wariat

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Oferują kompleksowe usługi. Naprawdę znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia mojego ogrodu. Polecam :)

xacti

Posty: 11

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Mariusz

Posty: 17

 
Jak się poświęci trochę czasu, to można znaleźć niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeżeli zlecasz firmie wiele do roboty, to na bank można negocjować cenę. Wiele firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

Biforr23

Posty: 14

 
Myślę, że usługi ogrodnicze nie są tanie i właśnie zatem, jak dotychczas radzę sobie na własną rękę, natomiast gdyby ktoś polecił tanią firmę w Łodzi, to chętnie sprawdzę :D i odezwę się potem.

codePerformance

Posty: 9

 
Znajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet poprawnego sprzętu nie miałem :D

filmierz22

Posty: 11

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, niemniej jednak przyszedł moment, że zrobił się kłopot. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Gubuś234

Posty: 6