Agrowłóknina, szukam sklepu!

Agrowłóknina, szukam sklepu!

Witam, gdzie najlepiej kupić jakiś namiot ogrodowy? Niepotrzebny mi jest wielki namiot. Coś zgrabnego do małego ogródka przed domem.

david011

Posty: 5

 
Nie powiem, bowiem rzeczywiście niesłychanie dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niesłychanie atrakcyjne, no takie hurtowe więc można wykonać tańsze zakupy. Niezmiernie fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, jakie zakupię.

Zeetttt2

Posty: 14

 
Jak potrzebujecie dobrych taśm nawadniających do waszych ogrodów to polecam tę ofertę http://domogrod24.com/pl/c/Tasmy-Nawadniajace/295. Bardzo duży wybór pewnie znajdziecie, co potrzebne. Poza tym to hurtownia, więc ceny są atrakcyjne.

Misieczek

Posty: 23

 
O agrowłókninie czarnej też dużo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

090913123

Posty: 16

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niepotrzebnie też tylko do ogrodu. Niemniej jednak grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

fikusik

Posty: 15

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, niezwykle ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, iż zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

marek

Posty: 14

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę zł wydać więcej, a oni mają niezmiernie dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

345_14

Posty: 16

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

jonek91

Posty: 23

 
Nie byle jaka propozycja. Widać, że internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest poprzez rzetelną firmę. Można tu znaleźć mnóstwo koniecznego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

Polaczek90

Posty: 19

 
Nie powiem, bo rzeczywiście bardzo dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny bardzo atrakcyjne, no takie hurtowe więc można zrobić tańsze zakupy. Bardzo fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które kupię.

Yuri20

Posty: 12