Poszukuję siatki do trampolin

Poszukuję siatki do trampolin

Witam serdecznie. Potrzebuję kupić siatki do trampolin. Gdzie najlepiej zakupić coś takiego, żeby mieć pewność, że to dobry produkt?

deksta84

Posty: 13

 
Chyba żadnej znaczącej różnicy nie ma pomiędzy PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

Adam 105

Posty: 23

 
Że też tak w ogóle robią takie badziewie. Kupiliśmy trampolinę na promocji, niby tylko oszczędność, bo też trzeba było po sezonie kupić nowe siatki do trampolin i wymienić. W sumie nie wiem, z czego to była siatka, ale teraz wiem, że PP jest najlepszy. Od razu widać różnicę nawet w samym użytkowaniu. Polecam.

roudee22

Posty: 14

 
Muszę sprawdzić. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, iż są o tyle fajne, iż są zarówno skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

yarofe

Posty: 7

 
Ale co z wyglądem? Mąż też namawia mnie na takie siatki ochronne na ogród, ale jakoś nie jestem przekonana. Widziałabym tutaj zupełnie inne rozwiązanie :) Może coś podpowiecie? Byłabym bardzo wdzięczna.

wertys45

Posty: 24

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zadowolony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

Joe

Posty: 27

 
Polecam tę świetną ofertę siatek na hamaki https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinahamaki. Osobiście wykonałem na działce już kilka, korzystając z oferty tego producenta. Zasługuje na polecenie :D

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Nie zastanawiaj się, bo to naprawdę dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, lecz mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, lecz przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

liomrtyu

Posty: 15

 
To najlepszy jest polipropylen? Albowiem z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bo w przyszłym roku sam będę miał podobny kłopot, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

Krakus

Posty: 17

 
Ten sam rodzaj siatek to siatki do trampolin. Ta, która była kupiona wraz ze sprzętem byłą kiepskiej jakości. Czeka mnie wymiana i muszę wiedzieć czy ten polipropylen się nadaje.

labuh

Posty: 9