Strona główna > Ogród > Balustrady > siatki na woliery, proszę o pomoc

siatki na woliery, proszę o pomoc

siatki na woliery, proszę o pomoc

Muszę zrobić zakup siatek leśnych. Chcę pewności, jaki dokładnie materiał wybrać i gdzie kupić. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

wom_ww

Posty: 5

 
Kupiłem tutaj siatki rybackie i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/sieci-siatki-rybackie. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

IwonkaMeee

Posty: 7

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, albowiem są mega skuteczne. Co wiecej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, albowiem się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Modniś

Posty: 22

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, iż nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bowiem w końcu mamy na stanie coś fachowego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają mnóstwo zastosowań.

Saradoonin

Posty: 10

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie szczególnie natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

ZERO24

Posty: 8

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

tadziu47

Posty: 13

 
Siatki rybackie są profesjonalnym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się doskonale, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

Sarenka

Posty: 8