wycinka drzew Łódź, poszukuję

wycinka drzew Łódź, poszukuję

Dzień dobry. Może znacie Państwo kogoś skutecznego od wycinki drzew w Łodzi? Pilna sprawa! Z góry dziękuję za pomoc..

Rico

Posty: 3

 
Jeśli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bo zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już naprawdę szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

Abaddon616

Posty: 35

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza dużych terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w dużej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeśli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 6

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

reklamos

Posty: 7

 
Prace ogrodnicze, dotyczące przede wszystkim gigantycznych terenów i drzew, które potrzebują cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej sięgnąć z usług w licznej firmie w Łodzi, bowiem ceny są podobne, lecz jeżeli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

radziomil

Posty: 7

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli sięgnąć z pomocy, bowiem cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

xacti

Posty: 14

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się profesjonalną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, dlatego polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych problemów.

Laleczk23

Posty: 18

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć kłopotów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odnajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

deberty56

Posty: 7

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeżeli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

POGROMCA_KELT

Posty: 17

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

maarcusKing

Posty: 24