Szlak na kościelec, informacje ?

Szlak na kościelec, informacje ?

Witam serdecznie. Znajomy niedawno rekomendował mi pewien szlak na szpiglasowy wierch. Czy możecie podzielić się także swoimi spostrzeżeniami na temat szlaków?

x_0czes

Posty: 11

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie znaleźć bardzo wiele przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim wypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

doprzodu67

Posty: 6

 
Mogę polecić szlak na rysy, który odnalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, że to jedna z najciekawszych ofert!

marek

Posty: 14

 
Przyznam szczerze, iż niesłychanie doceniam przełęcz pod chłopkiem. To kapitalna atrakcja turystyczna, jaka cechuje się wysokością 2307 metrów. Jednocześnie nienadzwyczajnie trudno na nią wejść. To plus.

druhnnna

Posty: 11

 
Jestem święcie przekonany, iż szlak na rysy, o jakim piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać zarówno moim oczekiwaniom. Dzisiaj jestem na etapie planowania własnej podróży.

audi80

Posty: 12

 
O szlakach na dolinę gąsienicową należałoby nieco poczytać, aby świadomie dokonać wyboru tego, który będzie odpowiadał realnym umiejętnościom miłośników górskich wypraw. Przeceniając swoje siły może okazać się, iż podróż będzie prawdziwą męczarnią zamiast przyjemnością :)

bruklin187

Posty: 13