Atrakcje Poznań, znacie coś ?

Atrakcje Poznań, znacie coś ?

Wybieram się na wycieczkę do Poznania. Poszukuję informacji co należałoby w mieście zwiedzić, gdzie się udać, które są może jakieś najnowsze atrakcje w Poznaniu? Niezmiernie dziękuję za podpowiedzi.

Geodeta22

Posty: 12

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów powinno być zdecydowanie więcej. Mnie bardzo się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

adam_r

Posty: 21

 
Organizują faktycznie dobre urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

Franuś

Posty: 9

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od paru tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najniezwyklej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niezmiernie dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

Nan3k

Posty: 12

 
Tu byłam więc polecam i to bardzo gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie warto zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

Valfiewrno

Posty: 28

 
Nie miałam pojęcia, iż to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, iż jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, iż jest tu super.

Pszemeg

Posty: 13

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć rzeczywiście super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów winno być zdecydowanie więcej. Mnie niezmiernie się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

VHSSS

Posty: 19

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Mr Frog

Posty: 14