Piękne hotele tylko w Poznaniu!

Piękne hotele tylko w Poznaniu!

Muszę koniecznie zatrzymać się w poznaniu w tym tygodniu, możecie powiedzieć mi w jakim hotelu będzie najkorzystniej pod względem cenowym jak i jakościowym? Będę niezmiernie wdzięczny za szczere informacje. Pozdrawiam.

Waskijestem

Posty: 17

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

Calusek34

Posty: 19

 
Jestem bardzo zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu lecz chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

Umber5

Posty: 16

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Niezwykle wiele ludzi go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać ale chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, bowiem nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

alllllas

Posty: 23

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było niesłychanie przyjemnie i sympatycznie, albowiem mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były niesłychanie miłe chwile.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Cześć,

Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu w Poznaniu jeżyce?

Wiele osób mi go polecało i bardzo go zachwalało, jednak ja jeszcze nigdy w nim nie byłem, a mam zamiar zabrać tam swoją narzeczoną i nie chcę zrobić żadnego błędu, więc wolę się upewnić i poznać wasze zdanie na temat danego hotelu.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Didolek

Posty: 25

 
Cześć, słyszałem, że w Poznaniu jest bardzo tani hotel, w którym można bardzo dobrze wypocząć, z tego co wiem to jest on bardzo nowoczesny, zadbany i piękny. Możecie powiedzieć mi cos więcej na teamy hotelu jeżyce? Mam nadzieję, że potwierdzicie moje słowa. Czekam na informacje.

Pozdrawiam serdecznie i gorąco wszystkich pozdrawiam.

kamap92

Posty: 15

 
Witam serdecznie,

Mój mąż niedawno zabrał mnie do Poznania na wycieczkę i było niezwykle miło i pięknie, później spędziliśmy noc w http://www.hostel-jezyce.pl i również mi się niezwykle podobało to miejsce, ponieważ pokój był niezwykle przytulny a kadra pracownicza miła i przyjemna, dzięki czemu panowała niezwykle sympatyczna atmosfera.

ChosenOne

Posty: 29

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, gdyż panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

Loner56

Posty: 16

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, albowiem studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Jajecz45

Posty: 24