Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

VHSSS

Posty: 13

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegramyvhsnadvd.org.pl. Okazało się iż dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice bardzo się ucieszyli iż mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

jonek91

Posty: 23

 
Cześć. Bardzo podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo ważnego wydarzenia.

Fajae

Posty: 16

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

Poznaniaczek3

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Joe

Posty: 15

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego ślubu ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za znaczny problem?

magic17

Posty: 20