zawory pneumatyczne, znacie firmę ?

zawory pneumatyczne, znacie firmę ?

Co powiecie o sklepie A+ Teche? Kupowaliście tam może jakieś urządzenia? Chodzi mi o sprawdzoną ofertę? Z góry dziękuję.

Miki

Posty: 5

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, gdyż to sprawdzony dostawca, któremu warto zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

CoRyn

Posty: 14

 
Podobnie jest w naszym przypadku, albowiem czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na prędko. Przeglądaliśmy oferty i naprawdę nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u przeróżnych sprzedawców. Mam nadzieję, że to ten sam sprzęt :)

koolorek

Posty: 13

 
A mnie udało się zakupić zawory pneumatyczne porządnej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle jaka, albowiem sklep miał wyprzedaż naprawdę sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

codePerformance

Posty: 12

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby dużo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, że nie pisałbym się na zakup w pierwszym lepszym znalezionym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być doświadczony sprzedawca.

zenek744

Posty: 5

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, bo chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś profesjonalny sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

bymbym23

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o złącza wtykowe, to polecam ten sklep internetowy https://aplustech.pl/pl/produkty/pneumatyka/zlacza-wtykowe/. Znajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia dobrej klasy.

RasiakNorris

Posty: 24

 
Na pewno nie polecam żadnych aukcji, bo tam mają szemranej produkcji elektrozawory, a takich nie polecałbym nawet do domowego użytku, a już tym niezwyklej nie do zastosowania w przemyśle.

Koko45

Posty: 17

 
A mnie udało się kupić zawory pneumatyczne dobrej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle jaka, bo sklep miał wyprzedaż naprawdę sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

Rysiek_99

Posty: 9

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i na nieszczęście muszę przyznać się do błędu, albowiem chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś fachowy sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Gosienka54

Posty: 16