zespół muzyczny ryki, znacie ?

zespół muzyczny ryki, znacie ?

Znacie jakiś dobry zespół weselny? Chodzi o to, żeby wyściubiali nos spoza Warszawy? :D Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Gubomilaa

Posty: 6

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

MsIp

Posty: 17

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Bardzo zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Opelowiec4

Posty: 15

 
Spotkanie owszem jest niezwykle ważną kwestią, jeśli chodzi o wybieranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

kombo87

Posty: 11

 
Nie demonizujmy sprawy. Odszukasz na pewno. Musisz tylko poświęcić troszkę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie wykwalifikowany. Na ostatnią chwilę na nieszczęście tak jest.

WalSystem

Posty: 19

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko świetny zespół muzyczny, lecz też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może faktycznie szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, lecz jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

czdeRRR

Posty: 8

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Buła

Posty: 4

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, iż było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

pawel253

Posty: 14

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną spostrzeżenie. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością niezmiernie złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

@_yyy111

Posty: 8

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Mr Boks

Posty: 19