Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Gdzie dodam darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Witam serdecznie. Która jest Wasza opinia na temat serwisów, jakie pozwalają dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Proszę dajcie mi własne rekomendacje!

Tatusiek4

Posty: 10

 
Twardy orzech do zgryzienia stanowił w moim przypadku wybór portalu, na jakim regularnie publikuję darmowe ogłoszenia nieruchomości. Najpierw dodawałem anonse w kilku serwisach.

aleksis

Posty: 8

 
Nie wydaje mi się, aby darmowe ogłoszenia nieruchomości były gorsze od płatnych. Niezwyklej istotna jest konkurencyjna pod względem cenowym oferta sprzedaży.

andrew66

Posty: 22

 
Nie wydaje mi się, aby darmowe ogłoszenia nieruchomości były gorsze od płatnych. Bardziej istotna jest konkurencyjna pod względem cenowym oferta sprzedaży.

Maciusinski

Posty: 22

 
Mnóstwo zdjęć oraz bogaty opis pozwala mi opublikować serwis, z którego korzystam dodając darmowe ogłoszenia nieruchomości. Mam na myśli http://houser.pl, a więc portal, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Polecam w 100%!

Lupusx

Posty: 12

 
W przeszłości raz zdarzyło mi się zapłacić za dodanie ogłoszenia. Od tamtego momentu cały czas korzystam z darmowych ogłoszeń nieruchomości. Moim zdaniem to nieopłacalne inwestowanie w ogłoszenia, albowiem darmowe anonse dają identyczny efekt. Polecam!

Virgooo

Posty: 19

 
Chcąc wrzucić do sieci darmowe ogłoszenie nieruchomości korzystam z paru serwisów. Z tego powodu trudno mi ocenić, który z nich umożliwia zdecydowanie najwyższą skuteczność.

Miki

Posty: 12