dobre naturalne kosmetyki

dobre naturalne kosmetyki

Czy udało się wam zwalczyć skutecznie przebarwienia i czy macie sprawdzone boostery w normalnych cenach, żeby sobie przygotować taką bardziej domową terapię?

grzelu11

Posty: 1

 
Używam kosmetyków, w których retinol łączy się z różnymi olejami i znacznie lepiej się rozprowadza taki preparat po skórze. Podpowiedziała mi to kiedyś znajoma kosmetyczka, dlatego odbijam.

przemek55

Posty: 3

 
No właśnie to jest ciekawe, że można oszukać trochę organizm dostarczaniem składników odżywczych od zewnątrz. Cały czas utrzymujesz ten sygnał zachowania młodości. Dobra wskazówka.

Jasio234

Posty: 6

 
Witaminy ABE dla skóry, w tym witamina C i to najlepiej suplementacja i żeby w kosmetykach występowała w masowej wręcz skali. Podobno najzdrowsi ludzie przyjmują znacznie większe niż zalecane dawki witaminy C, a tym samym poprawiają działanie układu odpornościowego. To dokładnie działa też na skórę.

Sarenka

Posty: 2

 
Miałam trochę przebarwień. Opalanie regularne nawet nic nie pomogło, bo później wszystko wracało do poprzedniego stanu. W końcu zdecydowałam się na rozszerzenie kosmetyczki o https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Multi-Brightening-Face-Booster-rozjasnianie%2C-depigmentacja-/1291 i o dziwo booster najlepiej pomógł, bo plamy pigmentowe poznikały z czasem, wyrównały mi się kolory na twarzy. Właściwie teraz tylko pod światło, pod szczególnym kątem widzę jakieś zmiany. Tak w zwykłym życiu to w ogóle.

Czarek

Posty: 5

 
Też uważam, że kombinowanie z produkcją własnych kosmetyków m a duży sens i trzeba się uczyć od takich bardziej znanych marek, które coś nowego wprowadzają od czasu do czasu.

Robuś

Posty: 16