kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

Kleooo6

Posty: 3

 
Musisz zbadać sobie idealne tętno bieganie. Jest to niezmiernie porządne dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Marioleczka

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

sonicsquad

Posty: 36

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Yuri20

Posty: 10

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Basia

Posty: 3

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niezwykle idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, należałoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż należałoby sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Uleczek4

Posty: 9

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

czarny021

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Hymnny4

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

wisła1905

Posty: 13