Strona główna > Sportowo > Nurkowanie > czarter Jeziorak, oferta

czarter Jeziorak, oferta

czarter Jeziorak, oferta

Wiecie może coś o wynajmie jachtów? Można to zrobić bez żadnych uprawnień? Nie bardzo się na tym znam.

czesterus3

Posty: 2

 
Polecam korzystanie z czarterów w Iławie, bo to jezioro jest po prostu śliczne. Można miło spędzić tam czas i nigdy nie będzie nam się nudziło. Od wielu lat tam jeżdżę i spędzamy całe wakacje. Nie zamienię takich wakacji na żadne inne i Wam też to polecam.

666iber45

Posty: 17

 
Jachtów i motorówek jest bardzo dużo. Jeśli chcemy mieć motorówkę, która ma dużą moc to potrzebne są nam uprawnienia. Warto o tym pamiętać przed rezerwacją.

andrew66

Posty: 9

 
Jachty to super pomysł i polecam każdemu. Jeśli nudzą Wam się wakacje na lądzie albo macie dość tłumów to właśnie po jeziorze można będzie pływać. Mnie to odpowiada, ale czy Wam będzie? Tego się dowiecie dopiero, kiedy wsiądziecie na pokład jachtu i pływacie trochę.

nikolusw

Posty: 5

 
Korzystałem z czarteru jachtów na Jezioraku na stronie https://plywadelko.pl. widziałem, iż mają tam łodzie motorowe i jachty, zatem warto sobie to sprawdzić. Ceny są niezmiernie atrakcyjne, zatem każdy będzie niezmiernie usatysfakcjonowany.

nighthaze

Posty: 6

 
Mógłbym jad Jeziorak jeździć cały czas. Lubię to miejsce, bowiem można odpocząć i poczuć się magicznie. Jednak oglądanie świata z wody to coś, co mi najniezwyklej pasuje. Wam, jeżeli nie próbowaliście też to mogę polecić, bowiem warto.

Gucio

Posty: 9

 
Pływanie ma swoje wady i zalety. Wszystko jest dobrze, jeżeli jest pogoda, natomiast jeżeli się zepsuje to na takiej małej powierzchni trzeba będzie siedzieć. W Polsce z pogodą jest bardzo różnie, a rezerwując jacht tygodnie czy miesiące przed nie będzie bezproblemowo to wszystko przewidzieć.

MaszWielkosc

Posty: 9