domki letniskowe Łagów, oferta

domki letniskowe Łagów, oferta

Witajcie :) Słyszałam kiedyś doskonałe opinie od znajomych na temat domków nad jeziorem Łagowskim. Potwierdzacie tę opinię?

marcinmg

Posty: 2

 
Spośród wielu ofert polecam szczególnie tą: https://przystanlagowek.pl. Nie padła wcześniej żadna konkretna nazwa, więc pokuszę się o opisanie własnych doświadczeń. Obiekty są nowe, tak samo jak ich wyposażenie. Położone w świetnej lokalizacji domki letniskowe w Łagowie pozwolą na spędzenie miłego czasu.

Kitas

Posty: 3

 
Te obiekty są znakomicie wyposażone. Do dyspozycji gości pozostaje funkcjonalna kuchnia, jest gdzie się wyspać oraz poleżeć w wypadku brzydszej pogody. Nie trzeba nawet jechać daleko od domków nad jeziorem Łagowskim – do każdego z nich przylega spory, funkcjonalny ogród.

Różyczka

Posty: 8

 
Dla fanów nietypowych pomników oraz katolików polecam odwiedzić pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie. Domki na wynajem w Łagówku są położone niezwykle blisko tego miejsca.

1eustachy4

Posty: 10

 
Nie ograniczajcie się tylko do wędkarstwa i jazdy na rowerze :) Noclegi w Łagowie dają olbrzymie pole do manewru. Świetny jest park linowy, gdzie bawiliśmy się świetnie razem z dziećmi. Możecie też spróbować ponurkować – chyba nie będzie na to lepszej okazji.

srekal34

Posty: 33

 
Nie ograniczajcie się tylko do wędkarstwa i jazdy na rowerze :) Noclegi w Łagowie dają duże pole do manewru. Świetny jest park linowy, gdzie bawiliśmy się doskonale razem z dziećmi. Możecie też spróbować ponurkować – chyba nie będzie na to lepszej okazji.

AGDDDy1

Posty: 7