strony internetowe Łódź, poszukuję

strony internetowe Łódź, poszukuję

Warto stworzyć stronę firmową, jeśli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, ale nie za bardzo wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

FalaSmiechu

Posty: 3

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, niemniej jednak trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, bo wówczas o dużo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się odnajduje.

Lipa08

Posty: 8

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Worms

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezmiernie zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezmiernie podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na jakiej w łatwy sposób można odszukać wszystkie istotne informacje.

Ptaszyna

Posty: 7

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

matek562

Posty: 8

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic wiecej. To przynosi naprawdę wielkie zyski.

beata77

Posty: 11

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

gruszk34

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

izabelka

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bowiem była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Sporo za nią nie wydałem, niemniej jednak pomiędzy czasie poprzez te wszystkie lata niezwykle dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

dzastinn

Posty: 7