kursy lotnicze, gdzie szukać ?

kursy lotnicze, gdzie szukać ?

Zastanawiam się nad tym, jakie kursy prowadzą w ośrodku szkolenia lotniczego. To znaczy dla jakiś pilotów? Amatorów czy tylko profesjonalistów?

eriost56

Posty: 5

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to dużo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego dużo, ale mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę bardzo poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

Dyduszek22

Posty: 7

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

iSoyer3

Posty: 14

 
Jest szkoła lotnicza, jaka prowadzi różne szkolenia. Można tam pozyskać licencje rekreacyjną, turystyczną, lecz i na latanie w nocy. Każdy może odszukać to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, lecz nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, zatem nie jest przeznaczona dla każdego.

Thi3f

Posty: 20

 
Nie każdy lubi latać, niemniej jednak podobno jak się steruje samolotem we własnym zakresie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, niemniej jednak nie mogę tego potwierdzić, albowiem nie latałem.

Boss

Posty: 8

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Fanatyk

Posty: 16

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, bo wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

proszek

Posty: 10

 
Z tego, co wiem licencje pilota można dostać, lecz trzeba też wiele się uczyć. Dziś każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

frunet

Posty: 10

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Jack232

Posty: 18

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Mają instruktorów, którzy faktycznie potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

sertus

Posty: 3