mercedes v klasa wynajem, jaka firma ?

mercedes v klasa wynajem, jaka firma ?

Ile może kosztować luksusowy bus na wynajem? Korzystaliście już kiedyś z takiej oferty? W nabyciu takie samochody są koszmarnie drogie, niemniej jednak może wynajem będzie w zasięgu ręki? Co o tym sądzicie? Dajcie mi znać.

transerwis

Posty: 1

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, że, mimo że to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można naprawdę miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

Misieczek

Posty: 23

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, ale również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, że skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Dydusek

Posty: 23

 
Ostatnio wynajmowaliśmy busa w Krakowie od firmy https://www.andrive.pl. To jest po prostu super samochód. Mieliśmy mercedes V klasa granatowego. Napęd na cztery koła i prawie dwieście czterdzieści koni mechanicznych. To dopiero jeździło, polecam zbadać.

olek66

Posty: 9

 
Z tego, co wiem koszty związane z wynajmem są zależne od tego na jak długo się samochód bierze. W przeciwnym razie to jest do siedmiu dni, a w przeciwnym razie na osiem czy czternaście.

Miki

Posty: 4

 
Ofert z wynajem busów jest dość dużo, ale większość z nich to dostawcze samochody, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę bardziej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, która jest wiarygodna i pewna. Wtedy mamy naprawdę bardzo dobrze przygotowane samochody do drogi.

Kleooo6

Posty: 11

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

merylk67

Posty: 4

 
Z ofertami to raczej problemów nie ma, bo jest tego bardzo dużo. Można znaleźć wypożyczalnie mercedesów V klasa, która oferuje bardzo, ale to bardzo luksusowe auta.

bruklin187

Posty: 7