wyposarzenie siłowni

wyposarzenie siłowni

Kompletuję wyposażenie swojej prywatnej siłowni w domu i w sumie to co najważniejsze czyli krążki już mam...:P Teraz pozostaje dokupić stojaki, ławeczki może jakiś drążek też. Gdzie zamawiać? Szukam czegoś solidnego na lata, a nie rzeczy z chińskiego stalopodobnego materiału.

tigra32

Posty: 6

 
Ostatnio chodzi mi po głowie worek bokserski, można sobie fajnie potrenować z czymś takim i wcale nie mówię że jakoś profesjonalnie boks trenuję, bo się na tym nie znam ale na pewno byłoby się przy czym wyżyć i wymęczyć ;)

AGDDDy1

Posty: 13

 
Ja to co roku w Sylwestra sobie obiecuję że będę ćwiczył i zazwyczaj mój trening trwa tak mniej więcej do połowy stycznia a potem sobie daję spokój – skąd wy bierzecie motywację?

Fanatyk

Posty: 6

 
Dla mnie najważniejsze przy sprzęcie na siłowni jest to, żeby była możliwość regulacji, wiadomo każdy jest inny, ma inną sylwetkę, inną wagę itp. więc tutaj jak największa możliwość dopasowania ławeczki czy innego sprzętu jest super ważna.

klarka

Posty: 16

 
Tanim kosztem można sobie w domu siłownię zrobić jeśli ktoś ma trochę wolnego miejsca, w mieszkaniu to już dużo ciężej plac do treningu sobie wynaleźć. Ja mam osobny pokój w domu który na siłownie przerobiłem i myślę, że finansowo wychodzę bardzo na plus niż jakbym miał karnet do klubu sobie kupować.

E-GOista

Posty: 21

 
Ławeczkę skośną i płaską mam kupowaną niedawno ze strony k-sport.com.pl. To polska produkcja, z wysokogatunkowej stali, całość malowana proszkowo – odporne na obciążenie i też dobrze dla oka to wszystko wygląda.

dandy999

Posty: 19

 
Klasowe rzeczy w nowoczesnej estetyce produkuje K Sport, chwalę sobie zwłaszcza drążek, w sumie mógłbym tylko na nim ćwiczyć, ja w ogóle jestem zdania że własne obciążenie w większości przypadków wystarcza.

pawel253

Posty: 10

 
Był taki czas, że dużo ćwiczyłem. Miałem w domu w sumie tylko skośną ławeczkę do brzuszków a ją to kupowałem w Tesco albo w Makro w każdym razie w jakimś hipermarkecie, droga nie była.

bodeksus

Posty: 15

 
U mnie zawsze najbardziej kulał grzbiet, te partie mięśni zawsze miałem najsłabsze i też nie jest to przypadek bo akurat tutaj najmniej mi się chciało ćwiczenia robić, jakoś były zawsze dla mnie najmniej wygodne i najtrudniejsze.

zdsakk87

Posty: 20