tania apteka w Jastrzebiu

tania apteka w Jastrzebiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Jastrzebiu, jaką polecacie?

lechita665

Posty: 7

 
Myślę, że mogę śmiało polecić Aptekę Zdrowit - znajduje się ona na ulicy Wielkopolskiej 5a - co jak co, ale będziesz naprawdę bardzo zadowolony. Przynajmniej jeżeli chodzi o ceny, chociaż reszta też jest na medal.

Nimert56

Posty: 12

 
Czasami w tych sieciowych aptekach to można trafić na lepsze ceny. Niedawno mi się zdarzyło gdzieś na Wielkopolskiej lekarstwa wykupić i byłam w pozytywnym szoku jak mnie pani podliczyła. Bo normalnie płacę za te same rzeczy dobre kilka złotych więcej.

kondziu

Posty: 12

 
Koło Mc Donalda przy rondzie kiedyś wiem, że była w miarę tania apteka, moja mama tam robiła zakupy. Ale nie wiem czy oni dalej tam działają, czy czasem nie przenieśli sklepu w inną część miasta, bo tak też mogło być.

Mariusz

Posty: 20

 
Heh, no ciężka sprawa z tymi aptekami, bo niestety sprawdza się powiedzenie, że ilość nie idzie w parze z jakością. Aptek jest mega dużo, ale cenowo to wygląda delikatnie mówiąc mizernie. Moja ciotka emerytka, to jak wraca z zakupów w aptece to wygląda o 10 lat starzej z nerwów.

warter88

Posty: 12

 
W sezonie alergicznym to ja w zasadzie tylko jestem gościem aptek. Tak przez cały rok to żadnych tabletek nie potrzebuję. Ale jak przyjdzie czerwiec i się zacznie pylenie traw, to bez tabletek jestem jak chodząca śmierć.

Pięknaaa12

Posty: 29

 
Tak się składa, że w najbliższym czasie to będę leki wykupywać regularnie bo się okazało, że mam problemy z układem krążenia i bez tabletek to się nie obejdzie. Także jakby ktoś miał namiar na jakiś tani sklep to będę wdzięczny! Mieszkam na Harcerskiej, więc fajnie jakby w tej okolicy się coś znalazło.

rohnop37

Posty: 19

 
Mieszkam niedaleko stadionu Gieksy i generalnie ja w okolicy to nie znam taniej apteki. Wszędzie jak dla mnie i na mój budżet to ceny są za wysokie. Nawet żeby jakieś zwykłe suplementy na przeziębienie kupić, to trzeba się wykosztować.

Oct714

Posty: 10