Okulary boss orange, dobry sklep

Okulary boss orange, dobry sklep

Witam serdecznie.

Gdzie kupowaliście dla swoich pociech okulary dziecięce przeciwsłoneczne?

Andzia

Posty: 12

 
Zgadza się. Każdy sklep z okularami przeciwsłonecznymi, a właściwie jego pracownik powinien być w stanie wytłumaczyć Ci różnicę pomiędzy porządnymi okularami, a takimi, które kosztują kilkanaście złotych na straganie. Osobiście zadałem takie pytanie i otrzymałem fachową odpowiedź. Polecam pytać sprzedawców :)

Dax90

Posty: 17

 
Kilkukrotnie pomagałam dobierać znajomym właściwe okulary przeciwsłoneczne, więc wydaje mi się, iż mogę także i Wam posłużyć radą. Weźcie pod spostrzeżenie, aby wybrane przez Was okulary posiadały filtr UV, bo w przeciwnym razie szkoda zachodu i pieniędzy. Faktycznie :)

wrona

Posty: 14

 
Jeśli chcecie kupić faktycznie markowe, oryginalne i sprawdzone okulary przeciwsłoneczne to polecam Wam ofertę sklepu http://glama.pl.

Nie zawiedziecie się poziomem obsługi klienta. Z kolei czas wysyłki jest także rewelacyjny, albowiem okulary otrzymałam na drugi dzień od złożenia zamówienia (zamawiałam rano).

Kruk

Posty: 23

 
Kilka tygodni temu kupowałem okulary korekcyjne męskie i byłem pozytywnie zbudowany tym, jaki miałem wybór. Koszt – odnośnie tej kwestii wolałbym się za mocno nie wypowiadać, bo wiadomo, że to jednorazowy wydatek na kilka lat, a zapłaciłem ponad tysiąc złotych. Ale cóż, za jakość trzeba płacić.

Pyszności2

Posty: 23

 
Długo zastanawiałam się nad tym, gdzie będę w stanie otrzymać trafnie wyglądające okulary korekcyjne damskie. Odwiedziłam kilka salonów, przejrzałam oferty dużo sklepów internetowych i… nadal nie dokonałam wyboru. Niekiedy oprawki są wręcz beznadziejne.

Nie dziwię się, że Wy również potraficie mieć podobny problem :)

domrrrr

Posty: 10