klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Medycyna estetyczna- jesteście za czy przeciw? Co Waszym zdaniem przemawia za ewentualnym korzystaniem z takich zabiegów? Czekam na szczere odpowiedzi.

wera87

Posty: 4

 
Sama też chętnie wybrałabym się na jakiś zabieg, no ale cóż, muszę jeszcze trochę zaoszczędzić. Na pewno jednak się zdecyduje, z tym, że chciałabym pójść na mezoterapię igłową.

jurtus

Posty: 13

 
Miałam spore wątpliwości zanim zdecydowałam się na usuwanie zmarszczek w katowickiej klinice Lenartowicz Clinic. Jak się jednak okazało, niepotrzebnie. Doktor Lenartowicz rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Niezwykle dokładnie wytłumaczyła przebieg całego zabiegu. Jestem jej ogromnie wdzięczna, ponieważ dzięki wizycie w tym miejscu nie tylko wyglądam o niebo lepiej, ale też znacznie wzrosła moja samoocena.

Czarek

Posty: 11

 
Słyszałam, że na zmarszczki pomaga regularne oczyszczanie skóry, a potem ujędrnianie jej odpowiednimi preparatami. Przynajmniej tak mówi moja mama i w sumie, nie widzę u niej głębokich zmarszczek, więc śmiem twierdzić, że to działa.

Dziadek

Posty: 4

 
Mieszkam na Śląsku i dobrych gabinetów medycyny estetycznej zdecydowanie u nas nie brakuje. Popytaj znajome, może któraś korzystała i przyzna się do jakiejś kuracji:D

Aris

Posty: 13

 
Jestem wielką fanką zabiegów tego typu, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Facio

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o wybór dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zapytać na dedykowanych grupach na fb. Na pewno uzyskasz tam rzetelne informacje.

Kleooo6

Posty: 3