Problemy z potencja

Problemy z potencja

Od kiedy się u was obniżyło libido i jak walczyliście, aby przywrócić organizm do porządku? Możecie się podzielić szybko działającymi rozwiązaniami?

pawel253 

Posty: 8

 
Spadek libido u mężczyzn od 35 roku życia mniej więcej to dość naturalny proces, więc nie masz czym, aż tak bardzo się martwić pod względem zdrowotnym. U każdego zaczyna się to szybciej, u innych wolniej.

MaszWielkosc

Posty: 9

 
Wypróbuj zimne prysznice. W Rosji podobno standardowa strategia od dawna, żeby przywrócić męskość. U mnie wyraźnie po zimnych prysznicach wzrósł poziom testosteronu. Niestety badania są drogie.

audi80

Posty: 11

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

aliboli_09

Posty: 10

 
Buzdyganek ziemny na pewno działa, a czasami, aż za bardzo. Nawet na siłowni się poleca suplementy z buzdygankiem, bo dają mocarnego kopa, szczególnie przy wchodzeniu na większe ciężary.

Oct714

Posty: 8

 
Bardzo dobrze zadziałały na mnie tabletki dr Penigreat. Nie podbijają specjalnie ciśnienia, ale czułem się po nich bardzo dobrze, a jak dziewczyna mnie dotykała to już czułem, że jestem gotowy. Wcześniej z tym bywało różnie, a po tabletce za każdym razem normalny stosunek.

hidstrash

Posty: 18

 
Miłorząb jeszcze sprawdź, bo u mnie okazało się, że uregulował ciśnienie krwi, mikrokrążenie konkretnie mówiąc i lepiej się czułem przy seksie, częściej mi się chciało, a już swoje lata mam.

jkiolek56

Posty: 15

 
Teraz u mężczyzn często jest niestety spadek libido połączony z nadmiernym stresem w domu, w życiu zawodowym. Jak nie uregulujesz spraw życiowych to ciężko wrócić normalnie, spokojnie do łóżka. To nie jest wcale takie proste, a bez wspomagania czasami się po prostu nie da.

jui

Posty: 20

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

Biforr23

Posty: 14

 
Ukrwienie penisa trzeba poprawić zawsze, a do tego jest żeń – szeń, odstaw koniecznie pornografię, erotyki najmniej możliwie przez pewien czas, oczywiście zero masturbacji, a powinieneś zobaczyć pozytywne rezultaty.

Kitas

Posty: 7