Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

Nikuś23

Posty: 7

 
U mnie w łazience to powoli miejsca brakuje na moje wszystkie kosmetyki o co mąż ma czasami do mnie pretensje. Ale faktycznie trochę ich mam, bo też nie ma innego wyjścia, jak chce się o siebie zadbać to tak to wygląda.

KKorasek

Posty: 22

 
Trudno mi jakiś sklep polecić bo w sumie ja kupuję głównie kosmetyki w sieciówkach, także z naturalnymi kosmetykami to nie mam większych doświadczeń. Ale wiem że moja szwagierka takie olejki i kremy stosuję to dopytam.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Ciekawe dobre kosmetyki sprzedają na e-naturalne.pl. Już jakiś czas u nich zamawiam i jeszcze mi jakiegoś starego produktu nie dosłali, wszystko jest świeże, nowe, w dobrym stanie. Wybór mają szczególnie fajny jeśli chodzi o maski algowe w żelu – taki zabieg zajmuje parę chwil, a nie wiem jak inne kobiety ale ja cierpię na ciągły deficyt wolnego czasu i tylko taka szybka maseczka w ogóle u mnie wchodzi w grę.

Dziadek

Posty: 11

 
Moja mama dużo ma różnych kosmetyków typowo odmładzających w domu i powiem że faktycznie widać efekty. Odkąd zaczęła stosować kremy skóra jest lżejsza, bardziej elastyczna – zwłaszcza pod oczami to widać. Ale też z tego co wiem drogo ją te lepsze kremy kosztują.

Misio

Posty: 25

 
Niektóre kosmetyki to sobie jestem sama w stanie w mieszkaniu przygotować. Można sobie wpisać w necie – kosmetyki domowej roboty i trochę przepisów powinno wyskoczyć. Zawsze to przynajmniej człowiek wie co daje do składu.

Różyczka

Posty: 9