leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Hello. Mam sprawę odnośnie lekarzy w Londynie. Gdzie są w stanie pomóc na naprawdę zniszczone paznokcie, trochę wrastające a trochę po prostu zniszczone. Jaki zabieg, u kogo i za ile?

Mmatckhew

Posty: 5

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

merylk67

Posty: 12

 
Ja to akurat żadnych problemów skórnych czy z paznokciami to nie mam, ale ostatnio coraz trudniej jest mi się wyspać. Śpię po 8-9 godzin i budzę się pół przytomny. Co to może być?

aluś44

Posty: 10

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

ZaNK3R

Posty: 11

 
Podpowiem tę klinikę co jest w Clapham, mam na myśli ich -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Usuwają wrastające paznokcie, ale też leczą z hemorodiów, usuwają blizny, ogolnei mają nowoczesne lasery na stanie którymi można podziałać przy całej masie różnych problemów, narośli i innych defektow.

Dzidzia

Posty: 27

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

Robuś

Posty: 16