Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Kochane, jaki sklep polecicie online jeśli chodzi o naturalne kosmetyki? Najbardziej zależałoby mi na dermokosmetykach do cery z trądzikiem różowatym. Gdzie i co kupujecie dla wrażliwej skóry?

audi80

Posty: 11

 
Dla mojej skóry to zwykłe kosmetyki, które są w drogeriach to jest zabójstwo. Załóżmy kremy, które niby są nawilżające to w konsekwencji przez różne sztuczne wstawki tylko skórę wysuszają...

loooque

Posty: 23

 
Nie wiem gdzie takie kosmetyki sprzedają w dobrej jakości. Ja jestem raczej osobą, która kosmetyków ma w domu tylko naprawdę podstawową wersję. Mało czasu spędzam w łazience na malowaniu się i szykowaniu, jestem dość nietypową kobietą chyba.

Rysiek_99

Posty: 9

 
Moja cera jest akurat bardzo wymagająca, bo z mocną tendencją do przesuszania więc zwykłych kosmetyków właściwie nie mogę używać, zostają mi tylko naturalne. Ostatnio zaopatruję się głównie na stronie e-naturalne.pl. Duży wybór kremów nawilżających, sporo klasowych marek, które mają dobre opinie. Obsługa na duży plus, czekać na dostawę nie każą klientowi za długo.

pyskaty

Posty: 18

 
Powstało multum sklepów z naturalnymi kosmetykami ale trzeba być ostrożnym przy zakupach, bo się można dać na brać. Na pewno nie można polegać tylko na opisie, warto się wczytać w skład i to dość dokładnie.

konrad28

Posty: 25

 
Maseczkę to powiem szczerze, że z wielką chęcią zaczęłabym jakąś nakładać, ale sęk w tym, że zazwyczaj mi czasu brakuje na takie zabiegi. Z maseczką, żeby dała efekt to jednak wypadałoby trochę czasu posiedzieć, co nie?

Wer_wer

Posty: 20

 
Nie wiem co polecić w Twoim wypadku. Akurat jeśli chodzi o kosmetyki, a już zwłaszcza te naturalne to jestem zielona. Coś tam mi się obiło o uszy, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat.

Yuri20

Posty: 15