blog inspiracje damskie, gdzie szukać ?

blog inspiracje damskie, gdzie szukać ?

Witam serdecznie. Znacie jakiś ciekawy blog, który dotyczy mody damskiej. Szukam czegoś faktycznie wartościowego.

Facio

Posty: 2

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i bardzo pomocne.

Lupusx 

Posty: 5

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś rzeczywiście ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka impreza sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

dandy999

Posty: 11

 
Odnalazłam takiego bloga z odzieżą damską https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Już przeczytałam prawie wszystko i powiem wam szczerze, iż to najlepsza stronka, na jaką trafiłam ostatnio. Z mnóstwo porad już skorzystałam, no i niewątpliwie zrobiłam drobne zakupy :D Pozdrawiam.

Speedy_UT

Posty: 22

 
Uważam podobnie, że zbyt dużo fajnych stron o modzie nie ma. Gdy człowiek potrzebuje pomocy, zwykle nie da się jej na szybko znaleźć. Jeśli znacie dobrego bloga o modzie damskiej, gdzie są prezentowane fajne ciuchy, liczę na was ;)

Mr Boks

Posty: 18

 
Mnie również :D Jaka z nas nie lubi szperać po wyprzedażach itp. Ostatnio po przeczytaniu wszystkich artykułów na blogu ze stylizacjami damskimi, od razu udałam się na zakupy. Tylko mąż nie był za niezwykle zaspokojony ;)

marcinmg

Posty: 13