Szczoteczki do zębów dla niemowląt

Szczoteczki do zębów dla niemowląt

Hejka.
Niedawno zorientowałem się, że dość dużo produktów znajdę w kategorii szczoteczek do zębów dla dzieci. Którą wybrać?

wrona

Posty: 14

 
Cześć.

Wiele uwagi powinniśmy poświęcać wyborowi szczoteczki do zębów dla maluchów, bowiem to w gigantycznym stopniu od niej oraz intensywności jej użytkowania zależy czy naszemu dziecku uda się uniknąć próchnicy.

miclon

Posty: 11

 
Witam. Olbrzymie znaczenie ma pierwsza szczoteczka dla niemowląt, gdyż może ona w znacznym stopniu zadecydować o tym, jak będą wyglądały zęby naszego malucha. W pierwszych tygodniach życia nasze dziecko nie posiada zębów, lecz musimy uznać za konieczne czyszczenie jego dziąseł.

Może to zaowocować zdrowym uzębieniem w przyszłości, a więc pożądane byłoby zadbać o tą kwestię.

QQrydza

Posty: 28

 
Hej. Najmiększa i najniezwyklej znana pod względem wizualnym powinna być bez wątpienia pierwsza szczoteczka dla niemowląt. Musimy pamiętać o przyzwyczajaniu dziecka do prawidłowych nawyków, jakie polegają na użytkowaniu szczoteczki co najmniej dwa razy dziennie.

Może to pozwolić uniknąć próchnicy.

Intro_69

Posty: 20

 
Witam.

Dużo rodziców zastanawia się czy od razu mogą zdecydować się na nabycie szczoteczki dla dzieci, jaka będzie elektryczna. Osobiście odradzam taki wybór, bowiem na początku pożądane byłoby nauczyć malucha, jak powinien posługiwać się normalną szczoteczką.

Bibus45

Posty: 15

 
Cześć. Chęć uniknięcia próchnicy u najmłodszych dzieci wyraża większość rodziców, natomiast zauważyłem, że nie każdego interesują szczoteczki do zębów dla dzieci.

Niektórzy wychodzą z założenia, że dla dzieci idealne będą zwyczajne szczoteczki dostępne w sklepach, co niekoniecznie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mam wrażenie, że niektóre dzieci mają próchnicę tylko i wyłącznie przez zaniedbania rodziców. Osobiście polecam sklep http://www.babybanana.pl, z jakiego korzystałem.

Bierny67

Posty: 11

 
Cześć.

Dość odpowiedzialny zakup stanowi pierwsza szczoteczka dla dzieci, która nieprawidłowo wybrana może stanowić poważne zagrożenie. Rodzice powinni także pamiętać o tym, że dzieci muszą myć nie tylko zęby, ale także dbać o policzki, język i dziąsła.

PaweL

Posty: 16

 
Witam.

Jeżeli chodzi o kupowanie szczoteczki do zębów dla dzieci to w ogromnym stopniu pomogła mi zawartość tematów na tym forum dyskusyjnym. Porady, jakie wynikają z własnych doświadczeń są faktycznie nieocenionym źródłem wiedzy, z jakiego na co dzień korzystam.

Fimnerty6

Posty: 20