Dobry lekarz w Warsawie

Dobry lekarz w Warsawie

Potrzebny jest mi alergolog w Wawie, jakieś propozycje? Ogólnie szukam jakiejś dobrej przychodzi rodzinnej, gdzie mogłabym chodzić z dziećmi, ale też sama do lekarza. Gdzie się leczycie?

andrew66

Posty: 3

 
Bardzo dobrze jest zorganizowana placówka City Clinic – pełna rodzinna opieka medyczna. Leczę się tutaj ja, moje dzieci, mąż i jeszcze teraz moi rodzice zaczęli tutaj chodzić. Oferta jest bardzo szeroka, właśnie dedykowana całym rodzinom. Łatwa i szybka rejestracja do wybranego lekarza, dużo badań wykonywanych miejscu, podobnie też zabiegów.

Viiiiii87

Posty: 22

 
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

Orolniki

Posty: 20

 
Dużo jest teraz miejsc wartych uwagi. Dużo się pozmieniało na przestrzeni ostatnich kilku lat tak naprawdę. Ja mam najbliżej na ul. Popularną do City Clinic. Ofertę mają zróżnicowaną, jest każdy lekarz, którego rodzina potrzebuje. Teraz jestem akurat pod opieką dentysty, bo robię sobie implanta. Łatwa i szybka rejestracja, bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, sama klinika nowocześnie urządzona.

Joe

Posty: 5

 
Pediatrów z podejściem i zaangażowaniem zatrudniają w City Clinic -cityclinic.pl. O innych lekarza się nie wypowiadam, bo nie miałam okazji poznać, ale pediatrów tutaj mają faktycznie fachowych, zwłaszcza p. Wójtowicz. Syn jest alergikiem i leczymy go właśnie tutaj. Warunki są komfortowe, obsługa miła, taka rodzinna atmosfera panuje

Bobrow34

Posty: 24

 
Z takich lepszych placówek medycznych to mogę City Clinic doradzić. Robili mi tutaj implanty. Wkręcają Astrę i 3I. Profesjonalna obsługa, jasne warunki jeśli chodzi o cennik. Na stronie cityclinic.pl jest pełna oferta, można sobie dokładnie ceny przeanalizować i ewentualnie porównać z innymi klinikami.

qbencjusz

Posty: 14

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

daruu

Posty: 15

 
Fachowych lekarzy mają w centrum City Clinic. Może za wszystkich to nie mogę ręczyć, ale jeśli chodzi o pediatrów to mogę polecić. Duża wiedza, doświadczenie wyniesione z pracy w szpitalach w Polsce i za granicą. Człowiek ma tutaj poczucie, że oddaje dziecko w dobre ręce.

F-Dertus

Posty: 17

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

Alim45

Posty: 18

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Mariusz

Posty: 9