Co na pasożyty

Co na pasożyty

Jak można walczyć z pasożytami i nie narazić się na skutki uboczne? Mamy regularne problemy z lambliami. Już dwa razy usuwane i jakimś cudem wracają. Albo zła profilaktyka, albo nie wiem co. Lekarze bezradni chwilowo. Jak macie dobre wskazówki to chętnie poczytam.

090913123

Posty: 6

 
Medycyna naturalna działa na pasożyty dość skutecznie, więc nie trzeba się truć chemią. Jak naturalne specyfiki nie pomagają to podejmujesz bardziej zaawansowane działania. Zasada się sprawdza.

Jarko445

Posty: 7

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

Yuri20

Posty: 9

 
Najgorzej, że pasożyty przechodzą stopniową ewolucję i przyzwyczajają się do norm życia współczesnego człowieka. Tak słyszałam u lekarza przy terapii. U niektórych całe życie pasożyt się nie objawia, ale jednak składniki odżywcze pobiera, a człowiek przez to gorzej się czuje cały czas. Profilaktyka jest zatem bardzo wskazana.

namok

Posty: 7

 
Nie jedz nigdy surowego mięsa. Wysoka temperatura zabija pasożyty, więc stosowanie wrzątku jest ważne w profilaktyce.

wicio149

Posty: 20

 
Mnie zawsze uczono, żeby nie jeść surowych produktów. Na urlopie złamałem zasadę, no i zgadnijcie? Oczywiście zakażenie pasożytnicze. W laboratorium wykazane. Twarz mi się strasznie zmieniła od pasożytów, ciągłe zmęczenie, doszła bezsenność i duże bóle stawów. Jakby pasożyt zabierał całą energię. Leczyłem się ecoDetoxem z polecenia znajomej, naparem z czosnku i wszystkimi gorzkimi przyprawami.

wigry00

Posty: 7

 
Oczyszczanie robi się minimum raz w roku. Całkiem ciekawa lektura o pasożytach to metody oczyszczania i regeneracji organizmu od Jelisejewa. Dużo daje, jak jesteś początkujący w tych kwestiach.

Klasowe34

Posty: 8

 
Wszystkie gorzkie rośliny działają pozytywnie na pasożyty, w tym czosnek, pestki dyni, ewentualnie goździk.

zeus83

Posty: 25

 
Wszystkie gorzkie rzeczy pomagają na pasożyty, bo po prostu je trujesz bez skutków ubocznych.

TomekK

Posty: 11

 
Coraz więcej dietetyków proponuje najpierw profesjonalne oczyszczanie i przywracanie równowagi organizmu, a później odchudzanie. Przywrócenie normalnej pracy jelit i usunięcie robaków to często 5 – 6 kg mniej.

Krzyś3232

Posty: 11