hydraulik niepołomice, dobra firma ?

hydraulik niepołomice, dobra firma ?

Chciałbym zamontować podłogówkę. Kto montuje ogrzewania podłogowe w Niepołomicach i ma bardzo wielkie doświadczenie?

Różyczka

Posty: 1

 
Miałem namiary na jedną z firm, która zajmowała się ogrzewaniem podłogowym i mieli bardzo dobre opinie wśród swoich klientów. Postaram się ich znaleźć.

Dziadek

Posty: 11

 
Mam podłogówkę i zwykłe grzejniki i nie narzekam. W salonie zamontowałem podłogówkę, bowiem grzejniki jakoś mi się nie podobają. Takie ogrzewanie schowane jest pod podłogą, a daje sporo ciepła. Mnie się to podoba, dlatego polecam skorzystać innym.

kondziu

Posty: 3

 
Nie wiem czy chce mieć ogrzewanie podłogowe? Mam ogrzewanie na grzejnikach i nie sprawia mi problemów. Było o wiele tańsze w montażu i jeśli coś cieknie to od razu to widać, a nie trzeba zrywać całej podłogi, bo to są wysokie koszty.

pawel253

Posty: 8

 
Warto skontaktować się z jakąś firmą, która się tym zajmuje, bo w ten sposób wszystkiego się dowiemy. Jest wiele mitów i legend w Internecie i trzeba to sprawdzić.

gagurni

Posty: 11

 
Dwa lata temu miałem montować takie ogrzewanie, lecz ostatecznie poszedłem w normalne grzejniki. Wycenę już miałem, lecz jak dla mnie była zbyt wysoka cena, wobec tego ostatecznie mam to, co mam i też jestem niesłychanie zadowolony.

Pacothelllucia

Posty: 14

 
Ogrzewanie podłogowe ma dużo zalet. Sam z niego korzystam i nie chce mieć już grzejników. Wszystko wygląda o dużo niezwyklej estetycznie, ale co istotne dla mnie mam w domu niezwykle ciepło. Polecam podłogówkę.

Jacuś

Posty: 5

 
Mam podłogówkę i zwykłe grzejniki i nie narzekam. W salonie zamontowałem podłogówkę, bo grzejniki jakoś mi się nie podobają. Takie ogrzewanie schowane jest pod podłogą, a daje dużo ciepła. Mnie się to podoba, dlatego polecam skorzystać innym.

alidomas

Posty: 5

 
Firma od ogrzewania podłogowego w Nowym Brzesku jest tutaj kluczoweogrzewanie.pl i są faktycznie w tym najlepsi.

figo

Posty: 2

 
Słyszałem, że ogrzewanie podłogowe nie każdemu odpowiada zdrowotnie. Jeśli ktoś ma jakieś problemy z nogami i krążeniem to podobno nie będzie to najlepsze rozwiązanie, ale tylko tak słyszałem, a tego nie sprawdzałem.

namok

Posty: 11